Arc Tracer/pl: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 118: | Line 118: | ||
! colspan="5" | Dynamo Factory Drone | ! colspan="5" | Dynamo Factory Drone | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | | ! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Regeneracja | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! | ! Normalnie !! W trybie PDY | ||
|- | |- | ||
| - || 30 | | - || 30 Sekund || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy | ||
|} | |} | ||
=== === | === === |