Maximum Strike: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Infomation
Line 40: | Line 40: | ||
! Ripples of Spacetime (Magical) !! [[File:DESkill7.png]]<br>Spatiotemporal Body (Physical) !! Explosion (Magical) | ! Ripples of Spacetime (Magical) !! [[File:DESkill7.png]]<br>Spatiotemporal Body (Physical) !! Explosion (Magical) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || % || % || % || rowspan="15" | 60 Seconds || rowspan="15" | 300 MP || rowspan="15" | 25 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 335% || 703% || 380% || rowspan="15" | 60 Seconds || rowspan="15" | 300 MP || rowspan="15" | 25 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || % || % || % | | align="left" | 2 || 346% || 726% || 392% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || % || % || % | | align="left" | 3 || 41 || 357% || 749% || 405% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || % || % || % | | align="left" | 4 || 44 || 368% || 772% || 417% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || % || % || % | | align="left" | 5 || 47 || 379% || 794% || 429% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || % || % || % | | align="left" | 6 || 50 || 389% || 817% || 442% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || % || % || % | | align="left" | 7 || 53 || 400% || 840% || 454% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || % || % || % | | align="left" | 8 || 56 || 411% || 863% || 466% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || % || % || % | | align="left" | 9 || 59 || 422% || 886% || 479% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || % || % || % | | align="left" | 10 || 62 || 433% || 909% || 491% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || % || % || % | | align="left" | 11 || 65 || 444% || 931% || 504% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || % || % || % | | align="left" | 12 || 68 || 455% || 954% || 516% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || % || % || % | | align="left" | 13 || 71* || 466% || 977% || 528% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || rowspan=" | | align="left" | 14 || rowspan="3" | -* || 477% || 1000% || 541% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || % || % || % | | align="left" | 15 || 487% || 1023% || 553% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 498% || 1046% || 565% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |