Code: Electra/Skills-ES: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | | width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | ||
| width="150" align="center" | [[Mega Electronball/es|Megaproyectil de electrones]] | | width="150" align="center" | [[Mega Electronball/es|Megaproyectil de electrones]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" {{!}} [[Image:Energy Conversion.PNG]] | |||
| align="center" width="150" {{!}} [[Mana Conversion/es|Sangría]] | |||
|} | |} | ||