Meteor Shower: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
| align="left" | 7 || 74 || 193% || 193% | | align="left" | 7 || 74 || 193% || 193% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || | | align="left" | 8 || rowspan="2" | -* | 203% || 203% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 213% || 213% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |