Head Shot: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#99CCFF" | |- style="background:#99CCFF" | ||
! Skill Level !! Level Required !! Magical Bullet (Magical) !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Magical Bullet (Magical) !! Penetrating Hit !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2"| 25 ||373% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2"| 25 || 373% || rowspan="21"| 2 || rowspan="21"| 25 MP || rowspan="21"| 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 385% | | align="left" | 2 || 385% | ||
Line 39: | Line 39: | ||
| align="left" | 8 || 41 || 457% | | align="left" | 8 || 41 || 457% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44|| 469% | | align="left" | 9 || 44 || 469% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47|| 482% | | align="left" | 10 || 47 || 482% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50|| 494% | | align="left" | 11 || 50 || 494% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53|| 506% | | align="left" | 12 || 53 || 506% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56|| 518% | | align="left" | 13 || 56 || 518% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59|| 530% | | align="left" | 14 || 59 || 530% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62|| 542% | | align="left" | 15 || 62 || 542% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65|| 554% | | align="left" | 16 || 65 || 554% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68|| 566% | | align="left" | 17 || 68 || 566% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71|| 579% | | align="left" | 18 || 71 || 579% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || rowspan="3"| -* || 591% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 603% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 615% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |