Diabolic Esper/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能树
(→角色特性) |
(→技能树) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
<br> | <br> | ||
== | == 技能樹== | ||
{{: | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:DESkill11.png|link=Mind Control]] | |||
| | |||
|style="background-color:{{ColorSelCN|CharLight|Add}}"| [[File:Intermediate Magic Training.PNG|link=Intermediate Magic Training/zh-hans|中级魔法修炼]] | |||
| Level 35(4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:DESkill4.png|link=Reverse Circle]] | |||
| | |||
| [[File:DESkill5.png|link=Reverse Stigma]] | |||
|style="background-color:{{ColorSelCN|CharLight|Add}}"| [[File:DESkill12.png|link=Time Control]] | |||
| Level 45(4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:DESkill1.png|link=Force Nova]] | |||
| | |||
| [[File:DESkill2.png|link=Force Finger]] | |||
|style="background-color:{{ColorSelCN|CharLight|Add}}"| | |||
| Level 50(4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:TiTSkill2.png|link=Moonlight Rhapsody]] | |||
| | |||
| [[File:DESkill6.png|link=Gravity Buster]] | |||
|style="background-color:{{ColorSelCN|CharLight|Add}}"| | |||
| Level 55(5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:DESkill9.png|link=Mind Circle]] | |||
| | |||
| [[File:DESkill10.png|link=ESP]] | |||
|style="background-color:{{ColorSelCN|CharLight|Add}}"| | |||
| Level 60(5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:DEHyperActive.png|link=Paranoia]] | |||
| | |||
|style="background-color:{{ColorSelCN|CharLight|Add}}"| | |||
| Level 65(10 SP) | |||
|} | |||
== 新增连段 == | == 新增连段 == |