Hypersonic Stab: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Normal !! Awakening | ! Normal !! Awakening | ||
|- | |- | ||
| align=left | 1 || rowspan=2 | 40 || 2288% || 194% || rowspan= | | align=left | 1 || rowspan=2 | 40 || 2288% || 194% || rowspan=17 | 300 MP || rowspan=17 | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align=left | 2 || 2362% || 200% | | align=left | 2 || 2362% || 200% | ||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align=left | 13 || 71 || 3180% || 270% | | align=left | 13 || 71 || 3180% || 270% | ||
|- | |||
| align=left | 14 || 74 || 3255% || 276% | |||
|- | |||
| align=left | 15 || 77 || 3329% || 282% | |||
|- | |||
| align=left | 16 || 80 || 3403% || 289% | |||
|- | |||
| align=left | 17 || 83 || 3478% || 295% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |