Shockwave - Divider: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% || rowspan="21" | 20 || rowspan="21" | 200 || rowspan="21" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 186% | | align="left" | 2 || 186% | ||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 274% | | align="left" | 17 || 73 || 274% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 279% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 285% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 291% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 297% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |