Shockwave - Divider: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% || rowspan="23" | 20 || rowspan="23" | 200 MP || rowspan="23" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 186% | | align="left" | 2 || 186% | ||
Line 63: | Line 63: | ||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 291% | | align="left" | 20 (M) || 82 || 291% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || -* || 297% | | align="left" | 21 || rowspan="3" | -* || 297% | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || 303% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 309% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |