Advanced Metabolic Boost: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Tangjel Seon (talk | contribs) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 25% || 55% | | align="left" | 5 || 71 || 25% || 55% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 30% || 65% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 35% || 75% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |