Infinite Library: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Infomation
No edit summary |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
| align="left" | 2 || 10.6% || 0.13 | | align="left" | 2 || 10.6% || 0.13 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 26 || 11.2% || 0.15 | | align="left" | 3 || 26 || 11.2% || 0.15 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 29 || 11.8% || 0.18 | | align="left" | 4 || 29 || 11.8% || 0.18 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 32 || 12.4% || 0.2 | | align="left" | 5 || 32 || 12.4% || 0.2 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 35 || 13% || 0.23 | | align="left" | 6 || 35 || 13% || 0.23 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 38 || 13.6% || 0.25 | | align="left" | 7 || 38 || 13.6% || 0.25 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 41 || 14.2% || 0.28 | | align="left" | 8 || 41 || 14.2% || 0.28 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || 14.8% || 0.3 | | align="left" | 9 || 44 || 14.8% || 0.3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || 15.4% || 0.33 | | align="left" | 10 || 47 || 15.4% || 0.33 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50 || 16% || 0.35 | | align="left" | 11 || 50 || 16% || 0.35 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53 || 16.6% || 0.38 | | align="left" | 12 || 53 || 16.6% || 0.38 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56 || 17.2% || 0.4 | | align="left" | 13 || 56 || 17.2% || 0.4 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59 || 17.8% || 0.43 | | align="left" | 14 || 59 || 17.8% || 0.43 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62 || 18.4% || 0.45 | | align="left" | 15 || 62 || 18.4% || 0.45 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65 || 19% || 0.48 | | align="left" | 16 || 65 || 19% || 0.48 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || 19.6% || 0.5 | | align="left" | 17 || 68 || 19.6% || 0.5 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 20.2% || 0.53 | | align="left" | 18 || 71 || 20.2% || 0.53 | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 20.8% || 0.55 | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 77 || 21.4% || 0.58 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |