Burning Phantom: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 47: | Line 47: | ||
| align="left" | 10 || 62 || 1525% || colspan=2 | 352% || 1678% | | align="left" | 10 || 62 || 1525% || colspan=2 | 352% || 1678% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || | | align="left" | 11 || 65 || 1564% || colspan=2 | 360% || 1720% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || -- || colspan=2 | - | | align="left" | 12 || 68 || 1602% || colspan=2 | 369% || 1762% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 71 || 1640% || colspan=2 | 378% || 1804% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 1679% || colspan=2 | 387% || 1846% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 1717% || colspan=2 | 396% || 1889% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |