Giga Drive: Difference between revisions
From Elwiki
m
→Skill Information
CheeseLuvas (talk | contribs) |
CakeSamurai (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 30% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 30% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 24% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 24% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 6 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 7 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1853% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 34% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 28% | |||
|}<br> | |}<br> | ||