Mana Conversion: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Sandslasher (talk | contribs) (→Skill Information: Added Lvl 4 Energy Conversion Stats) |
|||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 11%<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | + | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | +40<br> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 (M) | ||
Line 40: | Line 40: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 13%<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 13%<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | +60<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | +60<br> | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5<br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 14%<br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | +70<br> | |||
|} | |} | ||