Soul Infest: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
(Please do not add madeup descriptions.) |
|||
Line 18: | Line 18: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSelNA|CharLight|LuCiel}}" | |||
! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="2" | Damage (Magical) !! colspan="2" | Max Hits !! rowspan="2" | MP Usage !! rowspan="2" | Cooldown | |||
|- style="background:{{ColorSelNA|CharLight|LuCiel}}" | |||
! Spirit Emission !! Grenade Explosion !! Spirit Emission !! Grenade Explosion | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 68% || 231% || rowspan="24" | 30 || rowspan="24" | 4 || rowspan="24" | 0 MP || rowspan="24" | 0 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 70% || 236% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 71% || 241% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 21 || 73% || 247% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 23 || 74% || 252% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 25 || 76% || 257% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 27 || 77% || 262% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 29 || 79% || 267% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 31 || 80% || 273% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 33 || 82% || 278% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 35 || 83% || 283% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 37 || 85% || 288% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 39 || 86% || 293% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 41 || 88% || 299% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 43 || 89% || 304% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 45 || 91% || 309% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 47 || 92% || 314% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 49 || 94% || 319% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 51 || 96% || 325% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 53 || 97% || 330% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan="4" | -* || 99% || 335% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 100% || 340% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 102% || 345% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 103% || 351% | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||