Endless Mana: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
No edit summary |
Tangjel Seon (talk | contribs) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || +110 MP | | align="left" | 18 || 71 || +110 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || +115 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || +120 MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |