Power Adrenaline: Difference between revisions
From Elwiki
→Requirements
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sword Knight]]<br /> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sword Knight]]<br /> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv4<br /> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv4<br /> | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" style="border-style: solid; border-width: 1px" | <center>55SP</center><br /> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Magic Knight]]<br /> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Magic Knight]]<br /> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv3<br /> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sheath Knight]]<br /> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv3<br /> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv3<br /> | ||
|- | |- | ||
Line 45: | Line 48: | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv4<br /> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv4<br /> | ||
|} | |} | ||
== Skill Information == | == Skill Information == |