Magical Makeup: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>250MP</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>100 Seconds</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | <center>?? Seconds</center> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | <center>?? Seconds</center> | ||
|- | |- | ||
Line 47: | Line 47: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 50 Seconds | | rowspan="1" | 50 Seconds | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 60 Seconds | |||
|} | |} | ||