Skill Tree: Void Princess: Difference between revisions
From Elwiki
m
Text replacement - "VPTrans6.png" to "VoidPrincessSkill10.png"
m (Text replacement - "link=Intermediate[_ ]Magic[_ ]Training([^]]*)\]\]" to "link=Intermediate Magical Offense Training$1]]") |
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "VPTrans6.png" to "VoidPrincessSkill10.png") |
||
(29 intermediate revisions by 6 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 3-2|2nd | ||
|- | | Character=Aisha | ||
| | | 35-2={{st|a|VoidPrincessSkill1.png|Petit Angkor}} | ||
| | | 35-3={{st|b|VoidPrincessSkill2.png|Plasma Cutter}} | ||
| | | 35-4={{st|p|VoidPrincessPassive1.png|Shadow's Contract}} | ||
| | | 45-1={{st|s|VoidPrincessSkill3.png|Phantom Breath}} | ||
| | | 45-3={{st|t|VoidPrincessSkill4.png|Hell Drop|locked}} | ||
| | | 50-2={{st|a|VoidPrincessSkill5.png|Shadow Body}} | ||
|- | | 55-2={{st|t|VoidPrincessSkill6.png|Dark Burst}} | ||
| | | 60-4={{st|p|VoidPrincessPassive2.png|Deathly Shadow}} | ||
| | | 60-5={{st|p|VoidPrincessPassive3.png|Energy Discharge|locked}} | ||
| | | 65-2={{st|ha|VoidPrincessHyperActive.png|Abyss Angkor|locked}} | ||
| | | 70-2={{st|t|VoidPrincessSkill7.png|Petit Angkor - Millions}} | ||
| | | 70-4={{st|p|VoidPrincessPassive4.png|Awakened Will: Void Princess}} | ||
| | | 80-2={{st|a|VoidPrincessSkill8.png|Ring of Darkness}} | ||
|- | | 80-5={{st|p|TransShared.png|Awakened One|locked}} | ||
| | | 90-2={{st|s|VoidPrincessSkill9.png|Ruin}} | ||
| | | 90-5={{st|p|VoidPrincessPassive5.png|Void Mistress|locked}} | ||
| | | 95-2={{st|b|VoidPrincessSkill10.png|Abysmal Field}} | ||
| | }} | ||
| | <noinclude>__NOTOC__ | ||
| | == Old Version == | ||
|- | *[[Skill Tree: Void Princess ST3-3|Pre-04/14/2022]] | ||
| | *[[Skill Tree: Void Princess ST3-2|Pre-11/03/2016]] | ||
| | *[[Skill Tree: Void Princess ST3-1|Pre-07/14/2016]] | ||
| | </noinclude> | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||