Skill Tree: Code: Electra/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m
Text replacement - "PhotonBooster.png" to "CodeElectraPassive2.png"
m (Text replacement - "(\[\[|link *=) *Elegant[_ ]Steps\/([^]]*)\]\]" to "$1Graceful Step/$2]]") |
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "PhotonBooster.png" to "CodeElectraPassive2.png") |
||
(24 intermediate revisions by 6 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {{Skill Tree 3/zh-hans|1st | ||
| Character=Eve | |||
| 15-2={{st|X|CodeElectraSkill1.png|El Crystal Spectrum/zh-hans|艾尔光谱结晶}} | |||
| 15-3={{st|X|CodeElectraSkill2.png|Sweep Rolling/zh-hans|翻滚扫描}} | |||
| 15-4={{st|X|CodeElectraPassive1.png|Spectrum Dynamics/zh-hans|分光力学}} | |||
| | | 25-1={{st|X|CodeElectraSkill3.png|Mega Electron Ball: Flash/zh-hans|电磁之荷:闪光}} | ||
| | | 25-3={{st|X|CodeElectraSkill4.png|Photon Flare/zh-hans|光子耀斑}} | ||
| 30-2={{st|X|CodeElectraSkill5.png|Kugel Blitz/zh-hans|闪电击}} | |||
|- | | 30-5={{st|X|CodeElectraSkill6.png|Particle Ray/zh-hans|粒子射线|locked}} | ||
| | | 35-2={{st|X|CodeElectraSkill7.png|Giga Stream/zh-hans|爆发激光}} | ||
| | | 40-4={{st|X|CodeElectraPassive2.png|Photon Booster/zh-hans|光子推进器}} | ||
}} | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||