25,204
edits
No edit summary |
(→Hamel) |
||
Line 653: | Line 653: | ||
! Stats | ! Stats | ||
|- | |||
| [[Image:title_410.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_420.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_430.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_440.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_450.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
Line 668: | Line 711: | ||
| | | | ||
Accuracy+2%<br> All element resist +50 | Accuracy+2%<br> All element resist +50 | ||
|- | |||
| [[Image:title_470.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_480.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_490.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_500.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_510.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_520.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_530.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
| [[Image:title_540.png]] | | [[Image:title_540.png]] | ||
Line 678: | Line 786: | ||
| Water resist +250 | | Water resist +250 | ||
|- | |- | ||
Line 692: | Line 802: | ||
Accuracy +4% | Accuracy +4% | ||
|- | |||
| [[Image:title_560.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_570.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_580.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_590.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:title_600.png]] | |||
| | |||
| '''?'''<br> | |||
| Hamel Medal<br> | |||
| ?<br> | |||
| ? | |||
| ? | |||
|} | |} | ||
=== Special === | === Special === |