Communication - Restoration: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Tangjel Seon (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 77 || +1.7(0.7) || 7.5% | | align="left" | 15 || 77 || +1.7(0.7) || 7.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || +1.8(0.8) || 8% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || +1.8(0.8) || 8.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |