Output Exchange: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
! Magic Attack Increase !! Critical Chance Increase | ! Magic Attack Increase !! Critical Chance Increase | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || colspan="2" | 0.5% || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || colspan="2" | 0.5% || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || colspan="2" | 0.7% || | | align="left" | 2 || colspan="2" | 0.7% || 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || colspan="2" | 0.9% || | | align="left" | 3 || 63 || colspan="2" | 0.9% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || colspan="2" | 1.1% || | | align="left" | 4 || 67 || colspan="2" | 1.1% || 40% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || colspan="2" | 1.3% || | | align="left" | 5 || 71 || colspan="2" | 1.3% || 50% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || colspan="2" | 1.5% || 60% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || colspan="2" | 1.7% || 70% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || colspan="2" | 1.9% || 80% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Updates == | == Updates == | ||
*01/23/2014 KR | *01/23/2014 KR |