Time Control: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| align=left | 10 || 76 || 5.5% || 55% (27.5%) || 57% (25.5%) | | align=left | 10 || 76 || 5.5% || 55% (27.5%) || 57% (25.5%) | ||
|- | |||
| align=left | 11 || 80 || 6% || 60% (30%) || 60% (30%) | |||
|- | |||
| align=left | 12 || 84 || 6.5% || 60% (30%) || 63% (31.5%) | |||
|} | |} | ||