Concentration Aura/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 79|| 12% || 15% || 150% → 167.5% | | align="left" | 7 || 79|| 12% || 15% || 150% → 167.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 15% || 17% || 150% → 170% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |