Ashen Land: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| Mob1=<span style="display:none">{{</span> | | Mob1=<span style="display:none">{{</span> | ||
|[[File:Dunno.png]] | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Mag Charger''' | ||
|- | |- | ||
|[[File:Dunno.png]] | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Mag Norm''' | ||
|- | |- | ||
|[[File:Dunno.png]] | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Mag Stone''' | ||
|- | |- | ||
|[[File:Dunno.png]] | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Gripig''' | ||
|- | |- | ||
|[[File:Dunno.png]] | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Dryad''' | ||
|- | |- | ||
|[[File:Dunno.png]] | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Petty Worker''' | ||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:Dunno.png]] | ||
|''' | |'''Stray Worker''' | ||
|- | |||
|[[File:StrayMessengerBoy.png]] | |||
|'''Stray Messenger Boy''' | |||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:AStrayMachineScholar.png]] | ||
|''' | |'''Stray Machine Scholar''' | ||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:StrayX2DeathMachine.png]] | ||
|''' | |'''Stray X2 Death Machine''' | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
| MiniBoss=<span style="display:none">{{</span> | | MiniBoss=<span style="display:none">{{</span> |