Explosive Fist: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Damage (Magical) !! MP Burn !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Damage (Magical) !! MP Burn !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 118% || rowspan="15" | 2 MP || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 118% || rowspan="15" | 2 MP || rowspan="21" | 8 || rowspan="21" | 40 MP || rowspan="21" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 122% | | align="left" | 2 || 122% | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| align="left" | 15 || 67 || 172% | | align="left" | 15 || 67 || 172% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 176% || rowspan=" | | align="left" | 16 || 70 || 176% || rowspan="6" | 3 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 179% | | align="left" | 17 || 73 || 179% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 183% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 187% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 191% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 195% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |