Sharpened Arrow: Difference between revisions
From Elwiki
m
→Skill Information
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 29% | | align="left" | 15 || 72 || 29% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 31% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 32% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 33% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 87 || 34% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |