Elsword Costume: Difference between revisions
m
→Western Outfit Set
Line 150: | Line 150: | ||
! width=5px|NA | ! width=5px|NA | ||
! width=5px|KR | ! width=5px|KR | ||
! Preview | |||
|- | |||
| [[image:x.png]] | |||
| | |||
| Elsword | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| rowspan="6" |[[Image:x.png]]|[[Image:x.png]] | |||
|- | |||
| [[image:x.png]] | |||
| | |||
| Elsword | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[image:x.png]] | |||
| | |||
| Elsword | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[image:x.png]] | |||
| | |||
| Elsword | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[image:x.png]] | |||
| | |||
| Elsword | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[image:x.png]] | |||
| | |||
| Elsword | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- |