User:Antiaris: Difference between revisions
From Elwiki
→Personnages (Characters)
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:French_Flag.png]] || [[Image:DENEW.png]] || Antiaris || 70 | | [[Image:French_Flag.png]] || [[Image:DENEW.png]] || Antiaris || 70 | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:VCNEW.png]] || Compotte || 50 | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:PTNEW.png]] || Linshiro || 24 | |||
|} | |} |