Gravity Ball Investigation/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 1 || 50 || 0% | | align="left" | 1 || 50 || 0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 50 || | | align="left" | 2 || 50 || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || | | align="left" | 3 || 53 || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || | | align="left" | 4 || 57 || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || | | align="left" | 5 || 61 || 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || | | align="left" | 6 || 65 || 25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || | | align="left" | 7 || 69 || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || 35% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 40% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 45% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |