Guild:Affliction: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Maereyes123 (talk | contribs) No edit summary |
Maereyes123 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| cellpadding="7" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="7" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#b91521;" | |- style="background:#b91521;" | ||
! Rank !! | ! Rank !! Character !! In-Game Name !! Level !! Other Characters !! Role !! Status !! Guild Title | ||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|-} | |-} |