Sonic Blade: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage(Physical) !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage(Physical) !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 968% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 968% || rowspan="12" | 100 MP || rowspan="12" | 9 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1012% | | align="left" | 2 || 1012% | ||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 1316% | | align="left" | 9 || 72 || 1316% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 1360% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 1404% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 1447% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |