Sword Enchant: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
! Debuff !! Duration !! Debuff !! Duration !! Debuff !! Duration | ! Debuff !! Duration !! Debuff !! Duration !! Debuff !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 315% || + | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 315% || +7.5% || rowspan="21" | 20 Seconds || rowspan=21 | 60% average<br> attack power per second || rowspan=21 | 5 Seconds || rowspan=21 | 60% average<br> attack power per second || rowspan=21 | 10 Seconds || rowspan=21 | 30% attack speed<br> decrease || rowspan=21 | 3 Seconds || rowspan="21" | 30 MP || rowspan="21" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 325% || + | | align="left" | 2 || 325% || +7.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 335% || + | | align="left" | 3 || 31 || 335% || +8.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || 346% || + | | align="left" | 4 || 34 || 346% || +8.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || 356% || + | | align="left" | 5 || 37 || 356% || +9.2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || 366% || + | | align="left" | 6 || 40 || 366% || +9.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || 376% || + | | align="left" | 7 || 43 || 376% || +10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || 387% || + | | align="left" | 8 || 46 || 387% || +10.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || 397% || + | | align="left" | 9 || 49 || 397% || +10.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || 407% || + | | align="left" | 10 || 52 || 407% || +11.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 55 || 417% || + | | align="left" | 11 || 55 || 417% || +11.7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 58 || 428% || + | | align="left" | 12 || 58 || 428% || +12.1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 61 || 438% || + | | align="left" | 13 || 61 || 438% || +12.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || 448% || + | | align="left" | 14 || 64 || 448% || +12.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 458% || + | | align="left" | 15 || 67 || 458% || +13.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 469% || + | | align="left" | 16 || 70 || 469% || +13.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 479% || +18% | | align="left" | 17 || 73 || 479% || +14.2% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 489% || +14.6% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 499% || +15% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || % || +% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || % || +% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |