Sharp Sword: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Chance of Bleeding | ! Skill Level !! Required Level !! Chance of Bleeding | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 1.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1% | | align="left" | 2 || 1.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || | | align="left" | 3 || 63 || 2.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || | | align="left" | 4 || 67 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || | | align="left" | 5 || 71 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 75 || | | align="left" | 6 || 75 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 79 || | | align="left" | 7 || 79 || 5% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |