Cannon Strike: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Iron Cannon<br> (Physical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Iron Cannon<br> (Physical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 756% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 756% || rowspan="20" | 2 || rowspan="20" | 70 MP || rowspan="20" | 12 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 781% | | align="left" | 2 || 781% | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 1100% | | align="left" | 15 || 72 || 1100% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 1125% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 1149% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 1174% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 1198% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 1223% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |