Pandemonium - Chaos: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! Additional <br>Critical Chance !! Duration | ! Additional <br>Critical Chance !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1973% || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1973% || 25% || rowspan="2" | 5 Seconds || rowspan="20" | 200 MP || rowspan="20" | 12 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 2037% || | | align="left" | 2 || 2037% || 26.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 2101% || | | align="left" | 3 || 31 || 2101% || 27.8% || rowspan="4" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || 2165% || | | align="left" | 4 || 34 || 2165% || 29.2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || 2229% || | | align="left" | 5 || 37 || 2229% || 30.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || 2294% || | | align="left" | 6 || 40 || 2294% || 32% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || 2358% || | | align="left" | 7 || 43 || 2358% || 33.4% || rowspan="3" | 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || 2422% || | | align="left" | 8 || 46 || 2422% || 34.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || 2486% || | | align="left" | 9 || 49 || 2486% || 36.2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || 2550% || | | align="left" | 10 || 52 || 2550% || 37.6% || rowspan="4" | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 55 || 2614% || | | align="left" | 11 || 55 || 2614% || 39% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 58 || 2678% || | | align="left" | 12 || 58 || 2678% || 40.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 61 || 2742% || | | align="left" | 13 || 61 || 2742% || 41.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || | | align="left" | 14 || 64 || 2807% || 43.2% || rowspan="4" | 9 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || | | align="left" | 15 || 67 || 2871% || 44.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || | | align="left" | 16 || 70 || 2935% || 46% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || | | align="left" | 17 || 73 || 2999% || 47.4% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 3063% || 48.8% || rowspan="3" | 10 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 3127% || 50.2% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 3191% || 51.6% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |