Pain of Caladbolg: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Roar<br>(Physical)!! Explosion<br>(Magical) !! No. Explosions !! MP Usage !! Cool Down | ! Skill Level !! Level Required !! Roar<br>(Physical)!! Explosion<br>(Magical) !! No. Explosions !! MP Usage !! Cool Down | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40|| 3569% || 1073% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 3569% || 1073% || rowspan="16" | 1 Explosion<br>(per '''[[Status Effects|Status Ailment]]''') || rowspan="16" | 300 MP || rowspan="16" | 21 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 3685% || 1108% | | align="left" | 2 || 3685% || 1108% | ||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 4961% || 1491% | | align="left" | 13 || 71 || 4961% || 1491% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 5077% || 1526% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 5193% || 1561% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 5309% || 1596% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |