Elemental Training: Wind, Light, Dark: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 40 || 13% | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 40 || 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 47 || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || | | align="left" | 3 || 36 || 54 || 17% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 39 || | | align="left" | 4 || 39 || 61 || 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 42 || | | align="left" | 5 || 42 || 68 || 22% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 45 || | | align="left" | 6 || 45 || 74 || 24% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 48 || | | align="left" | 7 || 48 || 81 || 27% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || | | align="left" | 8 || 51 || 88 || 29% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || | | align="left" | 9 || 54 || 95 || 31% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 57 || | | align="left" | 10 || 57 || 102 || 34% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 60 || | | align="left" | 11 || 60 || 109 || 36% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || 116 || | | align="left" | 12 || 63 || 116 || 38% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || 123 || | | align="left" | 13 || 66 || 123 || 41% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || 129 || 43% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || | | align="left" | 15 || 72 || 136 || 45% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || || 48% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 150 || 50% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || || 52% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |