Flexible Movement: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! HP Regenerated<br>per Second !! Duration | ! HP Regenerated<br>per Second !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 60 Seconds || 0.5% || rowspan="18" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 58 Seconds || 0.55% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || | | align="left" | 3 || 36 || 56 Seconds || 0.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 39 || | | align="left" | 4 || 39 || 54 Seconds || 0.65% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 42 || | | align="left" | 5 || 42 || 53 Seconds || 0.7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 45 || | | align="left" | 6 || 45 || 51 Seconds || 0.75% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 48 || | | align="left" | 7 || 48 || 49 Seconds || 0.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || | | align="left" | 8 || 51 || 47 Seconds || 0.85% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || | | align="left" | 9 || 54 || 45 Seconds || 0.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 57 || | | align="left" | 10 || 57 || 43 Seconds || 0.95% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 60 || | | align="left" | 11 || 60 || 41 Seconds || 1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || | | align="left" | 12 || 63 || 39 Seconds || 1.05% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || | | align="left" | 13 || 66 || 38 Seconds || 1.1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || 36 Seconds || 1.15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || | | align="left" | 15 || 72 || 34 Seconds || 1.2% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 32 Seconds || 1.25% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 30 Seconds || 1.3% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 28 Seconds || 1.35% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |