Nuclear: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "[[:Media:" to "[[Media:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Spear Attack (Magical) !! Blast (Magical) !! Spear Attack !! Blast | ! Spear Attack (Magical) !! Blast (Magical) !! Spear Attack !! Blast | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 177% || 156% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 177% || 156% || rowspan=17 | 1 || rowspan=17 | 33 || rowspan=17 | 300 MP || rowspan=17 | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 183% || 161% | | align="left" | 2 || 183% || 161% | ||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 246% || 217% | | align="left" | 13 || 71 || 246% || 217% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 252% || 222% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 258% || 227% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 263% || 232% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 269% || 238% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |