Shadow Piercing/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][iI][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 83 || 686% | | align="left" | 17 || 83 || 686% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 86 || 700% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 89 || 715% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 92 || 729% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||