Red Lotus Sword: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
DuexGambit (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Magical Damage Increased !! Fire Resistance <br> Decrease on Target !! Duration | ! Magical Damage Increased !! Fire Resistance <br> Decrease on Target !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 230% x2 || 5% || 50 || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 230% x2 || 5% || 50 || rowspan="15" | 10 Seconds || rowspan="15" | 40 MP || rowspan="15" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 240% x2 || | | align="left" | 2 || 240% x2 || 5.4% || 54 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 38 || 251% x2 || 5. | | align="left" | 3 || 38 || 251% x2 || 5.8% || 58 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 42 || 261% x2 || | | align="left" | 4 || 42 || 261% x2 || 6.3% || 63 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 46 || 271% x2 || | | align="left" | 5 || 46 || 271% x2 || 6.7% || 67 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || 282% x2 || | | align="left" | 6 || 50 || 282% x2 || 7.1% || 71 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 54 || 292% x2 || | | align="left" | 7 || 54 || 292% x2 || 7.5% || 75 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 58 || 302% x2 || | | align="left" | 8 || 58 || 302% x2 || 7.9% || 79 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 62 || 313% x2 || | | align="left" | 9 || 62 || 313% x2 || 8.4% || 84 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 66 || 323% x2 || | | align="left" | 10 || 66 || 323% x2 || 8.8% || 88 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 70 || 334% x2 || | | align="left" | 11 || 70 || 334% x2 || 9.2% || 92 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 74 || 344% x2 || | | align="left" | 12 || 74 || 344% x2 || 9.6% || 96 | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 78 || 354% x2 || 10% || 100 | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 82 || 365% x2 || 10.5% || 104 | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 86 || 375% x2 || 10.9% || 108 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |