Energy Void/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! 魔力真空场 || 气力真空场 || 魔力真空场 || 气力真空场 | ! 魔力真空场 || 气力真空场 || 魔力真空场 || 气力真空场 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 156% || 113% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 156% || 113% || rowspan="10" | 21 || rowspan="10" | 每格气力4次连击 || rowspan="10" | 0 ~ 5 || rowspan="10" | 150 MP || rowspan="10" | 21 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 168% || 121% | | align="left" | 2 || 168% || 121% | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 226% || 164% | | align="left" | 7 || 74 || 226% || 164% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 238% || 172% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 250% || 181% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 261% || 189% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|6}} | {{SkillTextCN|等级限制|6}} |