Suppression: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Speed Reduction !! Defense Reduction !! Duration | ! Speed Reduction !! Defense Reduction !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 354% || -15% || -30% || 6 Seconds || rowspan="10" | 10 || rowspan="10" | 21 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 381% || -16% || -32% || 6.2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || | | align="left" | 3 || 58 || 407% || -17% || -34% || 6.4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || | | align="left" | 4 || 62 || 434% || -18% || -36% || 6.6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || | | align="left" | 5 || 66 || 460% || -19% || -38% || 6.8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || | | align="left" | 6 || 70 || 487% || -20% || -40% || 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || | | align="left" | 7 || 74 || 513% || -21% || -42% || 7.2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 78 || | | align="left" | 8 || 78 || 540% || -22% || -44% || 7.4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 82 || | | align="left" | 9 || 82 || 566% || -23% || -46% || 7.6 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 593% || -24% || -48% || 7.8 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |