Injection Stigma: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "== Skill Information ==" to "== Skill Information == {{#Widget:AdsenseR}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! Damage(Physical) !! Max Hits !! Damage(Physical) !! Hit Frequency !! Duration | ! Damage(Physical) !! Max Hits !! Damage(Physical) !! Hit Frequency !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 134% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 134% || rowspan="21" | 4 || 43% || rowspan="21" | 1 Hit per second || 11 Seconds || rowspan="21" | 25 MP || rowspan="21" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 138% || 44% || 11.2 Seconds | | align="left" | 2 || 138% || 44% || 11.2 Seconds | ||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 204% || 65% || 14.2 Seconds | | align="left" | 17 || 73 || 204% || 65% || 14.2 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 208% || 67% || 14.4 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 213% || 68% || 14.6 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 217% || 70% || 14.8 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 221% || 71% || 15 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |