Dark Wave: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "== Skill Information ==" to "== Skill Information == {{#Widget:AdsenseR}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! Dark Rush !! Dark Marking !! Dark Rush !! Dark Marking | ! Dark Rush !! Dark Marking !! Dark Rush !! Dark Marking | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 40% || 240% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 40% || 240% || rowspan="21" | 8 || rowspan="21" | 1 || rowspan="21" | 40 MP (24 MP) || rowspan="21" | 5 seconds (1 second) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 41% || 248% | | align="left" | 2 || 41% || 248% | ||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 61% || 365% | | align="left" | 17 || 73 || 61% || 365% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 62% || 373% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 63% || 381% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 65% || 389% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 66% || 397% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |