Heaven's Fist - Sweeper/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 重击 !! 扫清 | ! 重击 !! 扫清 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 942% || 2420% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 942% || 2420% → 807% || rowspan="16" | 300 MP || rowspan="16" | 23 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 973% || 2499% | | align="left" | 2 || 973% || 2499% → 833% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || 1003% || 2577% | | align="left" | 3 || 41 || 1003% || 2577% → 859% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || 1034% || 2656% | | align="left" | 4 || 44 || 1034% || 2656% → 885% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || 1064% || 2735% | | align="left" | 5 || 47 || 1064% || 2735% → 912% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || 1095% || 2813% | | align="left" | 6 || 50 || 1095% || 2813% → 938% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || 1126% || 2892% | | align="left" | 7 || 53 || 1126% || 2892% → 964% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || 1156% || 2971% | | align="left" | 8 || 56 || 1156% || 2971% → 990% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || 1187% || 3049% | | align="left" | 9 || 59 || 1187% || 3049% → 1016% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || 1218% || 3128% | | align="left" | 10 || 62 || 1218% || 3128% → 1043% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || 1248% || 3207% | | align="left" | 11 || 65 || 1248% || 3207% → 1069% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || 1279% || 3285% | | align="left" | 12 || 68 || 1279% || 3285% → 1095% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 1309% || 3364% | | align="left" | 13 || 71 || 1309% || 3364% → 1121% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 1340% || 3442% → 1147% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 1371% || 3521% → 1174% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 1401% || 3600% → 1200% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |