Fireball Mastery: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "== Requirements == {{#Widget:AdsenseR}}" to "== Requirements == {{#Widget:AdsenseR2}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 36% || 27.1% | | align="left" | 15 || 72 || 36% || 27.1% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 38% || % | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 40% || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 42% || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |