Elemental Storm/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
m (Text replacement - "{{SkillTextCN|等级限制|2}}" to "{{SkillTextCN|等级限制|3}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 冰冻风暴 !! 闪电风暴 !! 火焰风暴 !! 冰冻风暴 !! 闪电风暴 !! 火焰风暴 | ! 冰冻风暴 !! 闪电风暴 !! 火焰风暴 !! 冰冻风暴 !! 闪电风暴 !! 火焰风暴 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 406% || 369% || 976% || rowspan=" | | align="left" | 1 || 65 || 406% || 369% || 976% || rowspan="5" | 8 || rowspan="5" | 10 || rowspan="5" | 5 || rowspan="5" | 300 MP || rowspan="5" | 180秒 || rowspan="5" | [[Image:ElWater.png|link=El's Essence/zh-hans|艾尔精髓]] x1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 431% || 392% || 1037% | | align="left" | 2 || 70 || 431% || 392% || 1037% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 456% || 415% || 1098% | | align="left" | 3 || 75 || 456% || 415% || 1098% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 482% || 438% || 1159% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 85 || % || % || % | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|3}} | {{SkillTextCN|等级限制|3}} |